Перший крок до успішного майбуття

19 листопада 2016

19 листопада в університеті відбувся День відкритих дверей, на який завітали цьогорічні випускники шкіл і навчальних закладів I-II рівнів акредитації (коледжів і технікумів) з Києва та Київської області, а також інших регіонів нашої країни.

Вперше захід відбувся у приміщення нещодавно відкритого студентського клубу.

Колективи наших Навчально-наукових інститутів, факультетів і кафедр гостинно зустрічали майбутніх студентів, підготувавши для них та їх батьків цікаві презентаційні програми й екскурсії по навчальних лабораторіях. Активно долучилися до підготовки заходу й студенти, вони зустрічали гостей університету відразу біля вхідних дверей, пропонували інформаційні буклети й запрошували на екскурсії, ділилися своїми враженнями від навчання і відповідали на численні питання. Біля яскравих, насичених цікавими матеріалами експозицій навчальних підрозділів у відвідувачів буквально «очі розбігалися». Ґрунтовні вичерпні консультації від адміністрації, викладачів і студентів інститутів і факультетів та особисте знайомство з матеріально-технічним забезпеченням навчального процесу, презентаційні відеоролики, безперечно, зорієнтують майбутніх вступників у правильному виборі своєї спеціальності й заспокоїли батьків, які змогли пересвідчитися, що обравши для навчання саме наш виш, їх діти не лише стануть високопрофесійними й затребуваними на ринку праці фахівцями, але й частинкою великої дружної родини, й згадуватимуть студентські роки як найкращу пору свого життя.

Крім детального знайомства зі спеціальностями й спеціалізаціями підготовки, умовами навчання, можливостями особистісного зростання, гості університету скористалися нагодою поспілкуватися з керівництвом нашого навчального закладу. Вичерпну інформацію щодо нашого навчально-наукового комплексу надав перший проректор Володимир Яровий. Він акцентував увагу присутніх на потужності нашого університету, його визнанні не лише вітчизняною, але й зарубіжною освітянською й науковою спільнотою. Про особливості вступної кампанії у 2017 році (заяв можна буде подавати від однієї до дев’яти і на чотири спеціальності, а реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків до документів про повну середню освіту розпочнеться з 29 червня), розрахунок конкурсного балу вступника, етапи вступної кампанії йшлося у виступі відповідального секретаря приймальної комісії університету Ігоря Житнецького. Також він повідомив, що наразі Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році знаходяться на юстуванні в Міністерстві юстиції України й щойно всі формальності будуть закінченні, з’являться на веб-сайті університету. Також фахівець запропонував присутнім заповнити невеличку анкету учасника Дня відкритих дверей НУХТ і вказати в ній свою контактну електронну пошту, щоб наша приймальна комісія могла оперативно інформувати їх про зміни й новації у вступній кампанії 2017.  Про підготовку до здачі ЗНО та вступу до університету, а також про переваги, які отримують випускники курсів при вступі до нашого навчального закладу, розповіла директор Центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав Валентина Кудіна. Крім того, вона звернула увагу на те, що бажаючі можуть записатися на підготовчі курси й розпочати навчання на них з 1 грудня. Також фахівці відповіли на численні запитання гостей університету.

Тепер у майбутніх вступників є вся необхідна інформація, щоб зробити по-справжньому виважений вибір.

Фотоальбом...