Перший досвід

10 січня 2017

​Починаючи з першого набору студентів за новітньою спеціальністю «Технологія мікробіологічних та вітамінних виробництв» у 1966 році в Київському технологічному інституті харчової промисловості (нині – Національний університет харчових технологій), розпочалася історія інженерної біотехнологічної освіти в Україні. Сьогодні ця спеціальність має назву «Біотехнологія та біоінженерія», в межах якої на кафедрі біотехнології і мікробіології готують фахівців за трьома спеціалізаціями: «Індустріальна біотехнологія», «Фармацевтична біотехнологія» та «Природоохоронні біотехнології».

Історія кафедри – це 50 років завзятої роботи, творчого пошуку й заслуженого визнання. Її колектив по праву пишається своєю славною біографією, унікальними науковими школами, іменами викладачів і випускників.

Кафедра біотехнології і мікробіології нашого університету була і залишається флагманом системи підготовки висококваліфікованих фахівців для біотехнологічної та фармацевтичної галузей. Саме тому фахівці кафедри вперше провели Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Біотехнологія: досвід, традиції та інновації», присвячену 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні.

У роботі конференції взяли участь науковці з різних країн, зокрема, Ізраїлю, Болгарії, Іраку, Македонії, Естонії, Азербайджану, Білорусі, Молдови та України. Вони представили свої напрацювання у секціях: «Проблеми інженерної біотехнологічної освіти у вищій школі», «Індустріальна та харчова біотехнологія», «Природоохоронні біотехнології», «Сільськогосподарська біотехнологія», «Фармацевтична та медична біотехнологія», «Молекулярна та нанобіотехнології».

За результатами плідної роботи науковців у рамках конференції виданий збірник матеріалів, у якому представлені статті, що відображають теоретичні та практичні аспекти розроблення, виробництва, контролю якості та стандартизації продуктів біотехнології на сучасному етапі. 

    СТРІЧКА НОВИН