Перші підсумки

11 жовтня 2017

10 жовтня 2017 року у Смілянському коледжі харчових технологій  НУХТ відбулася конференція з технологічної практики з менеджменту для студентів спеціальності «Організація виробництва».

На конференції були присутні студенти 2 та 4 курсу, завідувач практики Ростислав Сокол, заступник директора з навчально-методичної роботи Людмила Ляшенко та викладачі комісії фахових дисциплін економічного циклу.

Студенти 4-го курсу проходили практику в період з 4 по 29  вересня 2017 року на підприємствах: ТОВ «Континент Груп»; ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій»; ТОВ «Електропривід»; ФГ «Аграрій»; ТОВ ПП «Букський завод продтоварів»; ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод»; ПрАТ «СМІЛЯНСЬКЕ АТП 17128»; ТОВ «Теодоліт»; ТОВ «ЕКО»; ТОВ «Торговий дім «Мліївський ЗТО»; ФОП Мусієнко Ю.А.; ТОВ «Петрус-Кондитер».

На конференцію студенти підготували презентації, в яких ознайомили присутніх із особливостями та умовами проходження практики, а також  можливостями  подальшого працевлаштування.

Студенти 2 курсу  ознайомилися з базами практик.

Завідувач практики Ростислав Сокол зауважив, що при виборі бази практики  студенти повинні враховувати перспективи майбутнього працевлаштування.