Перші підсумки

9 серпня 2017

​Міністр освіти Лілія Гриневич вибачилась перед вступниками і працівниками приймальних комісій вищих навчальних закладів «за стресові умови роботи». Про це вона сказала під час наради за участі Володимира Гройсмана, що відбулась за підсумками вступної кампанії 2017 року.

Зокрема, міністр роз’яснила, що проблеми у користувачів системи електронного вступу до вишів були пов’язані у, першу чергу, із запровадженням нового програмного забезпечення й повідомила, що відповідно до укладеного договору інститут-розробник програмного забезпечення протягом року зобов’язаний повністю усунути будь-які недоліки, розвинути і вдосконалити сервіси, які потрібні університетам.

У свою чергу, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив керівництву Міністерства фінансів та Міністерства освіти і науки опрацювати можливість виділення коштів на удосконалення Єдиної державної електронної бази з питань освіти, яка, за його словами, довела свою ефективність, але потребує додаткової уваги для усунення всіх існуючих операційних недоліків.

Нагадаємо, що за даними МОН, наразі відбулося зарахування на місця бюджетного замовлення, майже 90% вступників – вони зараховані, видані відповідні накази, триває перерозподіл залишку місць серед пільгових категорій, що мають переважне право на отримання місця державного замовлення. У Міністерстві повідомляють, що також працюють над вирішенням поточних проблем і проаналізують труднощі вступної кампанії, що виникали, зокрема щодо застосування «сільського коефіцієнту» та інших новацій, щоб не допустити їх у наступному році.