Перші підсумки

17 липня 2017

​Триває вступний марафон-2017.  Наш університет традиційно приваблює вступників не лише якісною освітою світового рівня, а й можливостями гарантованого успішного працевлаштування практично в усіх галузях. Тож станом на 15 липня вже близько 900 вступників на базі повної загальної середньої освіти подали документи на вступ до НУХТ на денну форму навчання (беззаперечним фаворитом за даними ЄДЕБО став факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (385 заяв). Крім того, 1448 вступників виявили бажання здобути ОР «магістр» на денній формі навчання. Активно подають свої заяви і вступники на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» на здобуття ОКР «бакалавр» зі скороченим терміном навчання, з нормативним терміном навчання на другий курс, та з нормативним терміном навчання на третій курс (тут пальма першості у Навчально-наукового інституту економіки і управління (74 заяви). Не відстають від них і бажаючі здобути вищу освіту за заочною формою навчання.

Зауважимо, що на успішне проведення нинішньої вступної кампанії працювали не лише керівництво та члени приймальної комісії, а й усі працівники університету. Протягом року вони відвідували загальноосвітні навчальні заклади і навчальні заклади I-II рівня акредитації, брали участь у виставках-презентаціях вишів, розміщували  актуальну інформацію про університет у соцмережах.

Колектив приймальної комісії спільно з господарськими службами університету та Центром  інформаційних технологій, як і щорічно, здійснили ґрунтовну підготовчу роботу до проведення вступної кампанії. Зокрема, як і минулоріч, облаштовані місця для створення вступниками електронних кабінетів та подачі електронних заяв, організоване чергування досвідчених консультантів із питань вступу, для відбіркових комісій кожного інституту та факультету створені умови для зворотного телефонного зв’язку зі вступниками.

Шановні вступники! Обравши для здобуття вищої освіти Національний університет харчових технологій, ви зробили правильний вибір на користь свого гідного майбутнього! Нагадуємо, що вся актуальна інформація щодо вступу-2017 знаходиться у вкладці «Вступнику».