Перші кроки

14 вересня 2017

​Бажання виховати освічену, самостійну та мотивовану до змін на краще молодь спонукало кафедру машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв та Ірпінський ліцей інноваційних технологій до співпраці, початком якої є спільне відвідання 26-ї Міжнародної спеціалізованої виставки обладнання і технологій для харчової промисловості INPRODMASH.

Практичне знайомство з обладнанням та спілкування з представниками виробників дозволило ліцеїстам сформувати уявлення про сучасні харчові виробництва, цікаві та ще не вирішені питання по удосконаленню технологій та обладнання. Також наголошувалося на потребі промисловості у висококваліфікованих фахівцях із інженерною освітою.

«Діти», як називає своїх учнів директор ліцею Леся Харітоненко, з цікавістю освоювали нову інформацію та, сподіваємось, з користю провели час.

Колектив кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв сподівається на продовження співпраці та бажає колективу Ірпінського ліцею інноваційних технологій талановитих і творчих учнів, а ліцеїстам – успіхів у самореалізації.