Перше знайомство

10 квітня 2018

​На кафедру біотехнології і мікробіології (БТМ) завітали учні 9-го класу ліцею № 293 Деснянського району м. Києва, які поглиблено вивчають хімію. Супроводжувала школярів їх класний керівник, вчитель хімії Надія Хринюк. Зустрічала відвідувачів і знайомила з перспективами навчання в університеті доцент кафедри БТМ Світлана Тетеріна.

Знайомство з НУХТ гості розпочали ще з холу головного корпусу. Оскільки улюбленими дисциплінами шкільної програми для ліцеїстів є хімія і біологія, то звичайно ж біотехнологія, яка поєднує в собі хімічні, технічні і біологічні науки фактично стала основною причиною відвідування нашого університету. Отож, далі гості попрямували на кафедру БТМ.

Для початку вони переглянули короткі рекламні відеоролики: «НУХТ – час обирати» та «Знайомтесь – факультет БТЕК», які лаконічно наочно познайомили відвідувачів із основними спеціальностями, за якими здійснюють підготовку у НУХТ в цілому і на факультеті біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) зокрема. Після перегляду фільмів та жвавої бесіди розпочалась екскурсія лабораторіями кафедри БТМ, у ході якої Світлана Тетеріна познайомила гостей із матеріальним забезпеченням та облаштуванням лабораторій.

Під час відвідування мікробіологічної лабораторії ліцеїсти із зацікавленням скористалися запропонованою можливістю дослідити комах за допомогою бінокулярних мікроскопів у «ЗD-версії». Саме в цей час до спілкування долучився доцент кафедри БТМ Юрій Пенчук, який повідав учням про цікаві та захопливі особливості роботи біотехнолога. А ще старшокласники познайомились із мікробіологічним боксом та автоклавом. Юнаки та дівчата із задоволенням роздивлялися лабораторії та задавали багато запитань.

Після закінчення екскурсії старшокласники отримали рекламні матеріали, що містять докладну інформацію щодо освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка фахівців на кафедрі БТМ. Сподіваємось, що серед гостей є майбутні студенти факультету БТЕК – талановиті біотехнологи та хіміки-технологи. Тим більше, що деякі випускники цього ліцею вже зараз успішно навчаються в НУХТ, є серед них і студенти-біотехнологи.

Звертаємо увагу на те, що відвідати кафедру біотехнології і мікробіології НУХТ можуть усі бажаючі, надіславши запит про проведення екскурсії у розділі «Задати запитання».

    СТРІЧКА НОВИН