Перше знайомство

14 вересня 2017

З початком нового навчального року наш колектив традиційно активно включається у профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів та їх батьками.

Днями в  Технічному ліцеї відбулися батьківські збори, на які була запрошена директор Центру доуніверситетської освіти НУХТ Валентина Кудіна.

10 років наш Центр доуніверситетської освіти співпрацює з ліцеєм, який у жовтні цього року відзначатиме 25-річчя. Це потужний навчальний заклад на чолі з демократичним директором і з кваліфікованим педагогічним складом. Цього року три випускники навчального закладу склали ЗНО з математики на 200 балів. До нашого університету випускники ліцею вступили на «Харчові технології», «Хімічні технології», «Технологічну експертизу та безпеку харчової продукції».

За період співпраці багато вихованців цього навчального закладу стали одними з кращих студентів нашого університету.

Представник університету познайомила присутніх на зборах з нашим вишем, його історією, структурою, умовами вступу і навчання, а також із діяльністю Центру. Також директор ЦДО Валентина Кудіна відповіла на їх численні запитання.