Перше студентське свято

5 вересня 2016

В осінньому буянні квітів, серед жовто-блакитних стрічок і кульок відбулася посвята першокурсників у студенти Вінницького коледжу нашого університету. Цього року здобувати освіту в нашому навчальному закладі отримали можливість 343 першокурсники.

Урочиста лінійка з нагоди Дня знань та 25-ої річниці Незалежності України розпочалася виконанням українського гімну. Було помітно схвильовані, проте сяючі та щасливі очі вчорашніх абітурієнтів, які сьогодні вступили  до студентського товариства коледжу.

Із теплим, настановчим словом звернувся до присутніх директор коледжу Володимир Керницький.

Щирі вітання майбутнім молодим фахівцям висловив головний спеціаліст Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Калетник, який відзначив успіхи в роботі директора та всього педагогічного колективу ВК НУХТ на теренах міста та області.

Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької обласної  державної адміністрації, Ради директорів коледжів і технікумів Вінницької області та Дирекції коледжу нагороджені призери всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів фахової майстерності та викладачів, що їх підготували.

Учасники свята поклали квіти до обеліску Слави загиблих випускників коледжу, а також вшанували пам’ять воїнів, що загинули у ході АТО.

Не обійшлося на святі без феєричного дійства: українських пісень і танців, якими вітали присутніх учасники художньої самодіяльності коледжу.

Першокурсники гідно прийняли естафету відповідального ставлення до навчання і студентського дозвілля від членів студентського самоврядування.

Зустріч студентів першого року навчання та їх батьків із адміністрацією продовжилася в актовій залі коледжу під час виховної години «Від проголошення незалежності – до нової України».

Перший дзвінок покликав усіх студентів до навчальних аудиторій, а на перерві чувся веселий гомін –  студенти обмінювалися враженнями від літнього відпочинку та ділилися планами на новий навчальний рік.

Фотоальбом...