Перетворюючи професію у мистецтво…

18 квітня 2017

На кафедрі технології харчування та ресторанного бізнесу відбувся незвичний майстер-клас для студентів ІІІ курсу напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» від студента ІІІ курсу напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» Дмитра Куца. Незважаючи на статус студента, Дмитро є кондитером популярної кафе-кондитерської «Honey», а головне – прагне постійного розвитку у кондитерському мистецтві.

Дмитро Куц для свого першого майстер-класу обрав такі десерти, як: тарталетки з фундучним кремом і шоколадним ганашем, брауні зі збитим ганашем, шоколадні еклери, ванільні еклери з малиновим конфі. Під час приготування кондитер розповів, як додаванням мигдального борошна створити структуру тарту, як декорувати брауні шоколадними елементами і збитим ганашем, як використовувати бісквітний «мох» із золотим барвником, а також дзеркальну глазур в оздобленні еклерів. Відбувався постійний діалог між студентами, у яких було багато запитань до Дмитра, крім того, майбутні професіонали готельної та ресторанної справи допомагали на всіх технологічних процесах майбутньому шеф-кондитеру. Цікаво було почути про досвід роботи у кондитерському цеху кращого спеціалізованого кафе м. Києва, в якому поєднанням незвичних інгредієнтів створюються ексклюзивні гастрономічні шедеври.

Дмитро Куц, який знає про десерти багато, а прагне знати ще більше, відзначає важливість поглиблення теоретичних знань у поєднанні з безперервною практикою. Для Дмитра це був перший досвід із проведення майстер-класу, але студенти відзначили, що було дуже цікаво, пізнавально і неймовірно смачно.