Переможний дубль

13 квітня 2017

​На  базі Харківського державного університету харчування та торгівлі відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Харчові технології та інженерія» та Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, у яких взяли участь студенти кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства нашого університету.

Олімпіада з напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» розпочалася з тестування, під час якого студенти повинні були відповісти на 100 запитань, що стосувалися основних законів і понять харчових виробництв, перетворень у процесі технологічного оброблення сировини, біохімічних основ технології харчових виробництв. Друга частина завдання стосувалась загальних технологій харчових виробництв і методів контролю у харчових виробництвах.

Наші студенти показали високий рівень знань, й журі відповідно оцінило їх – Анастасія Ліщук виборола III місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Диплом III ступеню у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт отримали Аліна Ковч і Анна Гребінь. Юлія Онищук відзначена грамотою за активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Студентів до олімпіади готували доценти кафедри біотехнології продуктів бродіння Анатолій Куц і Борис Хіврич.

Вітаємо призерок і бажаємо їм гідних наукових здобутків у майбутньому! Вітаємо також доцента Бориса Хіврича, який нагороджений грамотою за високий професіоналізм і підготовку переможця конкурсу студентських наукових робіт.