Перемога, якою ми пишаємося

7 березня 2018

За підтримки Міністерства освіти і науки України відбувся фінальний етап конкурсу «Кращий студент Києва», етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України».

Серед найталановитішої і найамбітнішої молоді змогла виділитися студентка факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу нашого університету Анастасія Петренко. Вона стала переможницею конкурсу серед тисяч молодих людей столиці у номінації «Кращий студент-спортсмен».

Спортивні перемоги Анастасії вразили компетентне журі у складі лідерки Київської Студреспубліки Людмили Рудкевич, проректора із навчальної і виховної роботи НУБіП України Сергія Кваши, начальника Відділу молодіжної політики Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Лесі Яремійчук.

Студентці 3 курсу спеціальності «Туризм» є чим пишатися, адже вона – чемпіонка світу і майстер спорту з хортингу, змішаних єдиноборств. Це національний вид спорту, який позиціонується не тільки як бойове мистецтво, але і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближеного до українських традицій.

Ми пишаємося великою перемогою Анастасії, яка своїм прикладом довела, що студенти нашого університету – найкращі! Бажаємо їй нових спортивних і особистісних перемог!

    СТРІЧКА НОВИН