Перемога краси

27 квітня 2017

​27 квітня в актовій залі знову ніде яблуку було впасти, й було гаряче від емоцій, адже цього дня в університеті відбулося свято молодості та краси «Містер і міс НУХТ-2017». Традиційно цей конкурс – один із найвидовищніших і самих очікуваних у нашому виші. Які тільки теми не представляли його учасники, та у організаторів – колективу Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку завжди повно сюрпризів. От і цього разу на глядачів чекав… морський круїз.

Отож, на лайнері «Міс та містер НУХТ-2017» відплили:

пара №1 – Ірина Татарчук і Сергій Бригинець (факультет біотехнології та екологічного контролю, БТЕК);

пара №2 – Валерія Пунтус та Ярослав Мороз (Навчально-науковий інститут економіки і управління, ННІ ЕіУ);

пара №3 – Катерина Радзівіл (Навчально-науковий інститут харчових технологій, ННІ ХТ) і Олександр Бірченко (факультет енергетики і енергоменеджменту, ЕН);

пара №4 – Тетяна Федорович та Євген Амаріца (ННІ ХТ);

пара №5 – Анастасія Басова і Євген Єрьоменко (факультет інженерної механіки та пакувальної техніки, ІМПТ);

пара №6 – Таїсія Роман і Данило Маслов (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, ГРТБ);

пара №7 – Марина Чорнойван і Олександр Корсканов (факультет автоматизації і комп’ютерних систем, АКС).

Увесь круїз пройшов за безпосередньої участі капітана лайнера  Олексія Штепенка та його першого помічника Павла Золовкіна, які забезпечили конферанс, та під пильним наглядом професійного журі у складі: телеведучої, блогера Діани Глостер, заслуженого артиста України, у минулому соліста Академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського Юрія Вернигори, моделі світового рівня, представниці модельного бізнесу України у Лондоні, Нью-Йорку та Мілані Ольги Бойко, народного артиста України, художнього керівника-директора ансамблю «Козацькі забави» Андрія Вереса і голови журі, директора відділу скаутингу та школи моделей при модельній агенції «L-Models» Галини Лазаренко.

Уже з першого конкурсу «Дефіле. Візитка»  стало зрозуміло, що завдання перед журі постало не з легких – чарівні дівчата й мужні хлопці – яскраві, розкуті, харизматичні – впевнено продефілювали сценою, зірвавши шквал аплодисментів і підбадьорливих вигуків глядачів. Далі на конкурсантів чекало досить складне випробування – конкурс «Моє творче я». Але й тут вони презентували себе найкращим чином – цікаві різнопланові й різножанрові хореографічні постановки й вокальні партії перенесли присутніх до країн, де зупинявся лайнер, – Великобританії, Куби, Норвегії, Франції, Румунії, Італії, США. Та найбільшу увагу прикули й заслужили овації глядачів номери пар №1 і №4. Перші розіграли цілу новелу із Купідоном, драконом, весіллям і буднями подружнього життя. І все це з неабиякою вигадкою, гумором і драйвом. Другі відтворили справжню атмосферу паризького Монмартру з мімами, вуличними художниками й присмаком кохання, яким просякнуте саме повітря міста. Наступними були традиційні для подібних свят конкурси – «Дефіле у купальниках/ Чоловіче дефіле» та «Дефіле у вечірніх сукнях/Дефіле у костюмах».

Між конкурсними виходами свої вітання глядачам дарувала творча команда лайнеру – вокалісти та танцюристи з інститутів і факультетів нашого університету, наші випускники Денис Мусаєв (з прем’єрою своєї нової авторської пісні «Я хочу знов танцювати») та Ірина Островська, а також гості НУХТ – танцювальний колектив Київського університету імені Бориса Грінченка.

Та ось програма конкурсу вичерпана, й журі після довгої наради винесло свій вердикт. Але перш ніж відбулося нагородження переможців, щиро привітала присутніх і вручила всім конкурсантам дипломи учасників конкурсу проректор університету з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва. Усі учасниці конкурсу отримали квіткові композиції від профкому студентів.

А далі настала найочікуваніша мить. Отож, результати конкурсу:

«Міс творчість» – Валерія Пунтус (ННІ ЕіУ)

«Містер творчість» – Євген Амаріца (ННІ ХТ)

«Міс глядацьких симпатій» – Таїсія Роман (ГРТБ)

«Містер глядацьких симпатій» – Данило Маслов (ГРТБ)

«Віце-міс» – Таїсія Роман (ГРТБ)

«Віце-містер» – Євген Амаріца (ННІ ХТ)

«Містер НУХТ-2017» – Сергій Бригинець (БТЕК)

«Міс НУХТ-2017» – Ірина Татарчук (БТЕК)

Стрічку «Містера НУХТ-2017» переможцю вручив «Містер НУХТ-2016» Артем Лисенко.

Корону «Міс НУХТ-2017» вручила «Міс НУХТ-2016» Анастасія Євтухова.

Спонсорами конкурсу виступили бренд-магазин годинників «Swatch» та інтернет-магазин «Milton».  «Міс і містер творчість» отримали від спонсорів картини в стилі street art, «Міс і містер глядацьких симпатій» та «Віце-міс і віце-містер» – сертифікати на знижки у магазині «Swatch», а «Міс і містер НУХТ-2017» – жіночий і чоловічий годинники «Swatch» відповідно.

Переможці не стримували своїх емоцій, а глядачі щиро вітали всіх учасників конкурсу за подаровані незабутні враження, масу позитивних емоцій й розкішне видовище.

Фотоальбом...