Перемога дружби

19 травня 2017

На кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації відбулася цікава, захоплююча інтелектуальна гра Брейн-ринг англійською мовою, у якій взяли участь 2 команди. Команда «The Dream-team» складалась зі студентів нашого університету, спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Міжнародна економіка», «Економіка підприємства». Команду «The Fire» представляли іноземні гості, американські студенти зі Southeastern University (Florida, The USA).

Суддями конкурсу стали завідувач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Галина Чередніченко, старший викладач кафедри Наталія Божок, проректор з міжнародних зв’язків та інтеграції Ярослав Засядько та спеціальний гість із США, спеціаліст у сфері транспортних послуг Stuart Snuggs.

Змагання складалось із 3 раундів, кожний із яких був спрямований на перевірку обізнаності студентів у загальних знаннях, їх кмітливості, IQ та творчих здібностей. На кожне змагання були встановлені часові рамки, за якими студенти мали давати відповідь вчасно, відповідно до вимог.

Перший конкурс складався з гри «Крокодил», за умовами якої студенти повинні були вгадувати слова за допомогою жестів і міміки за тематикою конкурсу. Другий раунд містив завдання для перевірки загального інтелекту й швидкості реакції. Студенти обох команд обирали питання з підсекцій: загальні знання, географія та спорт й музика. Останній раунд містив творче завдання. Американські та українські студенти повинні були репрезентувати імідж своїх країн у вигляді малюнків із подальшою презентацією. За результатами 3 раундів перемогла дружба. Обидві команди отримали заохочувальні подарунки: українська команда – солодощі, а американські студенти - пам’ятні сувеніри від університету. Змагання відбувалось у дружній, веселій атмосфері, відчувався командний дух і бажання перемоги. Студенти обох команд продемонстрували високий рівень кругозору, інтелекту, кмітливості та креативності.

Для обох команд це стало унікальною можливістю обміну міжнародним досвідом, розширенням світогляду та можливістю потоваришувати зі студентами іншої країни, а отже розширити своє коло друзів на міжнародній арені.