Переддипломна практика

13 квітня 2017

Студенти четвертого курсу напряму підготовки «Інженерна механіка» спеціалізації «Машини і технології паковання» проходять переддипломну практику під керівництвом професора кафедри технічної механіки і пакувальної техніки Миколи Якимчука на ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» у місті Біла Церква.

Переддипломна практика – це чудова нагода для студентів, які пишуть бакалаврську дипломну роботу, набути практичного досвіду щодо проектування новітніх зразків пакувального обладнання.  Під час проходження практики майбутні фахівці ознайомлюються з технологічними схемами пакування, конструкціями механізмів і пристроїв для їх виконання, особливостями монтажу та експлуатації таких пристроїв.

Приємно констатувати, що більшість фахівців на ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» є випускниками нашого університету і з розумінням ставляться до навчання студентів під час проходження переддипломної практики. Сподіваємося, що під  керівництвом досвідчених професіоналів, студенти отримають практичний досвід проектування та експлуатації пакувального обладнання.