Пам’ять – не згасне!

10 травня 2017

У Свалявському технічному коледжі НУХТ відбулася теоретична конференція, присвячена відзначенню в Україні Дня пам'яті та примирення та Дню Перемоги. У рамках заходу студенти дізналися про величезний внесок України у перемогу всієї Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, представили літературно-історичну композицію та переглянули документальний фільм «Війна. Український рахунок».

Студенти та викладачі Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ взяли участь у мітингу-пам’яті і примирення з нагоди 72-річниці перемоги над нацизмом.

Усе далі й далі відходять грізні роки Другої світової війни, але ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи.

Завершився мітинг хвилиною мовчання та покладанням квітів до могил загиблих воїнів.

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ 72-у річницю завершення війни в Європі відзначили 10 травня. Студенти разом із викладачами суспільних дисциплін Валентином Решетняком, Наталією Руденко та Олегом Самком взяли участь у мітингу біля братської могили визволителів міста та Смілянщини. Присутнім нагадали про трагічні та героїчні події Другої світової війни, про загрози які несе людству тоталітарний режим. Зокрема, прозвучали факти про внесок українців у Перемогу, про те, наскільки жахливо війна пройшла по долях мільйонів родин. Студентів зацікавив ряд фактів про перебіг війни у рідному краї. Викладачі докладно відповіли на запитання молоді.

Мітинг завершився хвилиною скорботи та покладанням квітів.