Пам’ять…

11 жовтня 2017

​10 жовтня 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму нашого університету відбулося відкриття та освячення анотаційної дошки загиблому учаснику АТО та випускнику коледжу Володимиру Данилюку.

З нагоди відкриття пам’ятної дошки зібралося все студентство, педагоги, та гості: батьки Володимира – мати Галина Федорівна, яка отримала Орден матері бійця АТО, та батько Володимир Іванович, парох церкви архистратига Михаїла отець Михайло, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, військовий комісар Тисменицького району Олександр Дуденко, представник державної служби України у справах ветеранів війни  Володимир Веркалець та побратими Володимира.

Ще одна дошка. Ще один молодий герой віддав своє життя за Україну. Йому було всього 23. Володимир Данилюк, не роздумуючи, пішов захищати східні кордони нашої держави й героїчно загинув під час виконання бойового завдання. Й важливо, щоб такі дошки відкривалися на фасадах навчальних закладів. Щоб діти, які йдуть на навчання щоранку згадували, кому вони завдячують цією можливістю. Це вже 19 дошка загиблим на Сході воїнам. Нам би дуже хотілося, щоб ми більше не відкривали таких пам'ятних дошок, але війна триває. Й ми повинні бути гідними жити в тій державі, за яку ці молоді хлопці віддали своє життя.

Володимир ніколи не думав, що буде Героєм, але коли загострилася ситуація на Сході, він без вагань став на захист України. Він не один такий, таких багато, їх не забули, їх пам’ятають, і ми низько схиляємо голови і хочемо, щоб швидше закінчилася війна, і список полеглих не поповнився більше жодним ім’ям.