Оцінюємо педагога

5 жовтня 2017

​Відповідно до плану проведення відкритих занять 5 жовтня відбулося лекційне заняття "Соціальний захист економічно активного населення" в.о. завідувача кафедри управління персоналом та економіки праці, професора Тамари Березянко з дисципліни "Соціальна політика" для студентів групи УП-1-10м.

На занятті були розглянуті: характеристика категорії "економічно активне населення"; система соціального захисту економічно активного населення (ЕАН); захист населення від безробіття та захист безробітних; мінімальна заробітна плата та її індексація в умовах інфляції; досвід надання допомоги для безробітних у розвинутих країнах.

Лектор використала сучасний актуальний статистичний матеріал для проведення порівнянь стану та напрямків розвитку соціального захисту економічно активного населення, висвітлила особливості реалізації соціального захисту в європейському просторі, розглянула питання, що стосувались адаптації системи захисту ЕАН в Україні відповідно до вимог угоди про Асоціацію з ЕС тощо.

На занятті були присутні викладачі кафедри, співробітник Навчально-методичного управління НУХТ Алла Оскілко. Оцінювання проведеного заняття буде здійснене на найближчому засіданні кафедри із формуванням відповідного висновку.