Освіта у ХХІ столітті

18 травня 2017

Викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління Катерина Багацька, Галина Кундєєва, Тетяна Косарева,  Віктор Струнін і Леся Струніна взяли участь у дискусії, присвяченій майбутньому освіти у ХХІ столітті, яка відбулася в рамках проведення Ukraine Economy Week за підтримки Національного банку України, компанії Visa та Київської школи економіки.

Разом із таким відомими особистостями як Інна Совсун, Іван Примаченко та Тимофій Милованов були обговорені переваги, недоліки і перспективи традиційної освіти, он-лайн освіти та змішаної освіти, відомої наразі як blended education.

На прикладі побудови освітнього процесу у провідних країнах і університетах світу розглянуті пріоритетні кроки і алгоритми для підвищення якості вітчизняної освіти та науки.