Останній спеціаліст

19 червня 2017

На кафедрі технології харчування та ресторанного бізнесу завершилися захисти дипломних проектів студентами освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», спеціалізації «Готельна і ресторанна справа».

Екзаменаційну комісію, яка оцінювала спроектовані підприємства готельного господарства, очолювала доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету Валентина Кочерга, а до складу комісії увійшли доценти кафедри Олександра Нєміріч і Андрій Гавриш, старший викладач Олександр Люлька, секретар – асистент Асьят Абрамова.

До уваги членів комісії майбутні готельєри і ресторатори представили різні типи підприємств готельного господарства: бізнес-готель, туристично-екскурсійний готель, транзитний готель, курортний готель, мотель, сімейний готель, рекреаційний готель, готель для сімейного відпочинку, арт-готель, еко-готель, пансіонат, готельно-ресторанний комплекс, конгрес-готель, гірськолижний готель, місцем будівництва яких було обрано м. Київ, м. Черкаси, м. Луцьк, м. Харків, м. Чернігів, м. Кременчук, м. Івано-Франківськ, м. Яремче Івано-Франківської області, м. Бердянськ Запорізької області, смт Верховина Івано-Франківської області, м. Переяслав-Хмельницький Київської області тощо.

Дипломний проект став синтезом знань студентів із організації ресторанного і готельного господарства, проектування та дизайну підприємств готельно-ресторанного господарства, технології продукції ресторанного господарства, управління якістю продукції та послуг підприємств готельно-ресторанного господарства тощо. Екзаменаційна комісія оцінила теоретичну обґрунтованість тем проектів, практичну реалізацію, актуальність запропонованих інноваційних рішень, відзначивши інтелектуальний та дослідницький потенціал випускників.

Вітаємо спеціалістів! Бажаємо знайти себе у динамічному готельно-ресторанному бізнесі України, і чекаємо на урочистій церемонії вручення дипломів в актовій залі університету 20 червня о 13.00.