Останнє свято

11 липня 2017

Отримання диплому - одна з найважливіших, приємних і хвилюючих подій нашого життя. Після напружених державних іспитів, захисту дипломних робіт кожний студент чекає цього моменту з нетерпінням.

Ось і у Свалявському технічному коледжі НУХТ відбулася урочиста подія –  вручення дипломів. Із вітальними словами до колишніх студентів звернулися директор коледжу, кандидат технічних наук Василь Йовбак, директор Свалявської філії НУХТ, кандидат технічних наук, доцент Лариса Удворгелі, заступники директора Віра Переста та Василь Лизанець, а також куратори груп ДП-144 – Надія Проць, ДХ-133 – Ольга Попович, ДМ-137 – Володимир Желізняк, ДОК-139 – Наталія Сигеденко. Наставники вручили дипломи випускникам і побажали, перш за все, стати справжніми людьми та досягти кар’єрного росту у вибраній професії.

Музичні вітання підготували Тетяна Сокач, Іван Ливч та Єва Дичка. Поетичними рядками випускників привітали студенти Марія Танинець, Іванка Гніденко та Тетяна Марфинець.