Особливо актуально

2 жовтня 2017

30 вересня Міжнародна освітня компанія DEC Education організувала для батьків, школярів і студентів виставку «Освіта за кордоном», в якій взяли участь понад 50 представників всесвітньо відомих університетів, приватних шкіл і коледжів.

Відвідувачі виставки, всі ті, кого цікавить якісна освіта та вивчення іноземних мов, мали можливість ознайомитися з програмами підготовки до зарубіжних вишів Європи, США, з умовами та особливостями вступу, переліком популярних, перспективних, високооплачуваних спеціальностей, можливостями працевлаштування і кар’єри.

Викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Ольга Ковальчук і Людмила Власенко теж відвідали цю освітню виставку, де знайомилися і спілкувалися з освітніми експертами компанії DEC Education, представниками посольств США, Канади та British Council.

Гості заходу також мали змогу завітати на семінари про альтернативну освіту і про підготовку до здачі мовних іспитів IELTS/TOEFL, що сьогодні особливо актуально для науковців.