Особлива весна

6 березня 2017

Весна для наших «магістрів» була особливою, адже вони перегорнули ще одну сторінку свого життя – закінчили університет, де їх життя було сповнене цікавих моментів, неймовірних пригод та багато іншого. Але, на жаль, їх студентські роки позаду, а попереду – самостійне життя, де кожний із них піде своєю стежиною.

Тож, 3 березня в затишному актовому залі університету зібрались магістри факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК).

Святковий концерт під акомпанемент гармонійної пари ведучих Владислава Лавреги та Катерини Покойовець пролетів як одна чарівна мить.

Своє привітальне слово сказали декан факультету Наталія Грегірчак, завідувачі випускових кафедр Тетяна Пирог, Олена Семенова, Георгій Сокольський і доцент кафедри хімічної технології та фізичної і колоїдної хімії Олена Подобій.

Декан факультету Наталія Грегірчак вручила випускникам вітальні грамоти за особисті наукові здобутки, активну участь у спортивному й культурно-масовому житті факультету.

Завершилось дійство урочистим врученням дипломів випускникам. Для них незабутня подорож пліч-о-пліч із рідним університетом підійшла до завершення. Але незалежно від того, який шлях вони оберуть, їх викладачі від щирого серця бажають їм успіхів у всіх починаннях.

Закривали вечір теплі слова випускників, які, ледь стримуючи сльози, зізналися, що ці 5,5 років назавжди залишаться в їх пам’яті як найкращі моменти життя.

Колектив факультету БТЕК бажає своїм вихованцям творчої наснаги, успіху у всіх починаннях, здійснення найзаповітніших мрій, високого кар'єрного зростання.