Осінній вернісаж

2 листопада 2017

Кам’янець-Подільська осінь багата на цікаві події. Одним із найяскравіших стала конкурсна програма «Осінній вернісаж», яка відбулась у гуртожитку коледжу харчової промисловості НУХТ.

Змішуючи жовто-червоні барви, ця пора року надихнула до створення справжнього свята краси, мрій та фантазій, навіяних барвами золотої осені та мінливої погоди.

У рамках програми конкурсанти змагались за звання «Найактивніший курс осені», в ході якої демонстрували свій інтелект, акторську майстерність та вміння прекрасно фантазувати та створювати цікаві оригінальні модельні образи . Особливу увагу присутніх привернула осіння поезія.

За рішенням журі перемогу одержали студенти 4 курсу. Учасники змагань були нагороджені цікавими подарунками.