Ось і фініш

19 червня 2017

От і настав довгоочікуваний день, коли всі студенти-біотехнологи 4 курсу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ стали дипломованими бакалаврами. Шлях до цієї мети був дуже тернистим і у кожного були свої рецепти його подолання. Тепер все це вже позаду і новоспечених бакалаврів чекає пошук перспективної роботи або вступ до магістратури.

У процесі захистів бакалаври запропонували досить багато цікавих технологічних рішень і розкрили ряд питань, які ставить перед нами саме життя. Цього року успішність захисту бакалаврських дипломів була просто вражаючою. Екзаменаційною комісією із задоволенням відзначено, що на сьогоднішній день рівень виконання та захистів дипломних проектів і робіт значно виріс. Приємне враження у всіх викликав високий рівень мультимедійних презентацій, наявність ділянки автоматизації певного обладнання. Науково-дослідні роботи, що були захищені цього року, обов’язково містили інженерну частину, яка була логічним продовженням одержаних наукових результатів. Для розроблення сучасних біотехнологій дипломники використовували найсучаснішу іноземну літературу. Тому не дивно, що цього року біотехнологи відзначилися великою кількістю «червоних» дипломів. З відзнакою завершили навчання у бакалавраті вісім студентів: Дар’я Гаврилкіна, Альона Дехтяренко, Наталія Корх, Вероніка Макієнко, Олександра Семенова, Дар’я Луцай, Катерина Покойовець та Артем Герштман. Нагадаємо, що всі вони є активними учасниками студентського наукового гуртка «BIOTECH», який функціонує на базі кафедри.

Цього року особливо активізувалися роботодавці: на захистах були присутні представники різних провідних компаній, зокрема фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» та ТОВ «БІОТЕСТЛАБ».

Тож бажаємо всім новоспеченим бакалаврам успіхів у подальшому та здійснення мрій!