Ось і фініш…

2 березня 2018

1 березня 2018 року в актовій залі Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ відбулось урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам спеціальностей «Виробництво харчової продукції» та «Бродильне виробництво і виноробство».

З вітальним словом виступили заступник директора з навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти Наталія Сембай,  заступник директора з навчально-виробничої роботи Григорій Дідик, завідувач відділення готельно-ресторанної справи Дмитро Сколоздра та завідувач механіко-технологічного відділення Мирослава Сагайдак.

Після цього студентам-випускникам груп ВХП-4а, ВХП-4б та БВ-4 вручили дипломи. Зі сцени пролунали побажанням випускникам високого злету та вагомих здобутків, успіхів, сил і наснаги в дорослому житті від кураторів Мар’яни Романюк та Анни Шорабури.