Органічне поєднання

6 квітня 2017

Завідувач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Галина Чередніченко на заняттях із ділової іноземної мови з магістрами Навчально-наукового інституту економіки і управління різних спеціальностей використовує комунікативно-діяльнісний підхід у навчанні іноземної мови.

Так, працюючи над темою «Email basic», магістри самостійно готують та на занятті презентують проекти, після чого відбувається дискусія іноземною мовою. Найкращі проекти представили Ірина Долішня, Ганна Сергеєєва, Тетяна Зеленько, Марина Кабак, Юлія Жека (магістри 1 курсу «Маркетинг»), Олена Кравченко, Світлана Петрик (магістри 1 курсу «Фінанси»), Катерина Ступка (магістр 1 курсу «Товарознавство»). Реальне спілкування на занятті здійснюється шляхом мовленнєвої діяльності і носить діяльнісний характер.

Комунікативно-діяльнісний підхід передбачає органічне поєднання свідомих і підсвідомих компонентів у процесі навчання іноземної мови, тобто засвоєння правил оперування іншомовними моделями відбувається одночасно з опануванням їх комунікативно-мовленнєвої функції.