Один раз побачивши

2 березня 2017

Викладачі кафедри технології молока і молочних продуктів Алла Тимчук та Оксана Подковко провели виїзне лабораторне заняття для студентів спеціальності  «Харчові технології» спеціалізації «Технології зберігання, консервування та зберігання молока» на провідному молокопереробному підприємстві ТОВ «Люстдорф» (м. Іллінці, Вінницька обл.).

Продукція підприємства виготовляється на сучасному обладнанні фірми «Tetra Laval» (Швеція) за новітніми технологіями і користується попитом, як в Україні, так і за її межами.

Головні спеціалісти підприємства познайомили студентів із особливостями організації виробництва питних видів молока (молоко пастеризоване з різною масовою часткою жиру, молоко питне безлактозне ультрапастеризоване, молоко для дитячого харчування віком від 9-ти місяців «Дитяче»), коктейлів молочних із наповнювачами, вершків питних, кефіру, ряжанки, йогуртів із наповнювачами, масла вершкового, спредів, сухого молока, сметани, а також дали вичерпні відповіді на усі запитання.

Завдяки успішно проведеному виїзному лабораторному заняттю, студенти закріпили теоретичні знання зі спеціальних дисциплін, а також отримали наочне уявлення про роботу сучасного фахового підприємства.