Новий вибір

14 квітня 2017

13 квітня 2017 року відбулася звітна конференція студентської ради Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) за результатами роботи 2016-2017 навчального року.

Перед початком конференції з вітальним словом до студентів звернувся директор ННІ ЕіУ Олег Шеремет, який висловив слова вдячності студентській раді за пророблену роботу та побажав успіхів у важливому виборі її нового складу. На конференції також був присутній заступник директора по роботі зі студентами Олександр Тимченко.

Конференцію розпочала голова студентської ради ННІ економіки і управління Вікторія Мельниченко, яка повідомила, що загальна кількість делегатів становить 109 осіб, і це дає можливість розпочати конференцію.

Учасники зборів обрали лічильну комісію у складі: Маріам Нозадзе, Єлизавети Євтушенко, Катерини Поліщук, Владислава Кондратенка та Анастасії Пулим, а також затвердили порядок денний, який містив питання: звіт голови студентської ради інституту; затвердження кандидатур на посади голів студентської ради ННІ ЕіУ і гуртожитків №3 та №7 на 2017-2018 навчальний рік.

Відкритим голосуванням делегати затвердили представлений звіт голови студентської ради, після чого заслухали промови кандидатів.

Були запропоновані та затверджені кандидатури на посади – голови студентської ради ННІ ЕіУ  - Катерини Євграфової, студентської ради гуртожитку №3 – Олександра Гуржія та гуртожитку №7 – Владислава Ткаченка.

Вітаємо усіх затверджених кандидатів і бажаємо успішно пройти й наступне випробування на виборах, які відбудуться уже незабаром.