Новітні тенденції

7 листопада 2017

Викладачі кафедри фінансів були запрошені на XI Міжнародну науково-практичну конференцію «Розвиток банківських систем світу в умовах глобалізації фінансових ринків», присвячену 50-річчю з дня заснування Черкаського навчально-наукового інституту.

Професор Лада Шірінян, доценти Катерина Багацька, Наталія Климаш і старший викладач Михайло Арич взяли участь у панельній дискусії «Цифрова економіка: можливості та загрози для банківських систем». Відбулося відкрите обговорення та обмін думками між учасниками конференції та запрошеними експертами і представниками банківських установ. Зокрема, жвавий інтерес у учасників дискусії викликала тема електронних грошей як виклик монетарній політиці та питання трансформації банківської діяльності в умовах цифровізації економіки.

Збагачені новими ідеями, викладачі кафедри фінансів під час практичних занять обговорять зі студентами новітні тенденції в галузі фінансів і можливі нові напрямки наукової роботи.