Нові знання

13 вересня 2017

Для студентів першого курсу Навчально-наукового інституту харчових технологій перший навчальний рік розпочався не тільки зі знайомства з нашим університетом, а й з харчовою промисловістю.

12 вересня студенти групи ТІ-1-5 разом із куратором, асистентом кафедри технології оздоровчих продуктів Артемом Ущаповським відвідали Міжнародну виставку хлібопекарської та кондитерської промисловості SWEETS&BAKERY Ukraine, що працює з 12 по 14 вересня в МВЦ у Києві.

Студенти познайомилися з новинками ринку хлібопекарських і кондитерських виробів, хлібопекарських поліпшувачів, поспілкувалися з провідними фахівцями галузі та дізналися про нові сучасні енергозберігаючі хлібопекарські печі, машини для оброблення тіста, високоточне дозувальне обладнання та прилади для контролю параметрів технологічних процесів.

Під час відвідування виставки студенти взяли участь у дегустації шоколадного масла та згущеного молока ТМ «Сладосвіт» та посмакували кондитерські вироби оздоровчого призначення ТМ «Спектрум».

Знання, отримані під час відвідування виставки, стануть у нагоді майбутнім фахівцям-технологам під час навчання.