Нові можливості

7 листопада 2017

​Днями за сприяння доцента кафедри фінансів  Інни Ситник відбулася зустріч студентів четвертого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з керівником одного з регіональних центрів із підбору персоналу ПриватБанку Нелею Гребеніченко.

Спікер розповіла про онлайн-практику в ПриватБанку, а також про можливості подальшого працевлаштування в один із найбільших банків країни. Вона зазначила, що ПриватБанк вважають новаторським банком, оскільки він зміг реалізувати реальну практику не лише студентам, а навіть людям, бажаючим просто дізнатися, як працює банківська система зсередини.

Студенти  дізнались, що пройти онлайн-практику в цьому банку може той, хто розглядає його як місце роботи, адже при перегляді вакансій банку майже у всіх позиціях зазначено, що перевага надається людям, які пройшли онлайн-практику.

Фахівець відзначила, що основною перевагою такого виду практики в ПриватБанку є її доступність у будь-який час дня і ночі, до того ж для проходження досить комп'ютера з доступом до Інтернету. Програма ділиться на 2 основні частини: теорія і практика. Перша частина програми розбита на 10 модулів: про банк і співробітників; клієнти; маркетинг у банку; платіжні карти; віддалений банкінг; депозитні вклади і послуга накопичення «Скарбничка»; платежі клієнтів; небанківські послуги - агентська мережа; продукти для корпоративних клієнтів (частина 1); продукти для корпоративних клієнтів (частина 2); менеджмент.

Друга частина програми онлайн-практики полягає безпосередньо в самій практиці. Кожний студент у ході навчання повинен провести 5 навчальних транзакцій для вивчення різних методів здійснення операцій і платежів у сфері банківських послуг. Ця частина програми онлайн-практики спрямована на засвоєння теоретичної частини.

Гостя розповіла, яким чином, при проходженні практики, студенти заробляють бали, які потім підсумовуються, і отримується загальний результат за практику (максимум -100 балів). Результати, набрані студентами під час проходження практики, оцінюються за Болонською системою. Після проходження практики студент отримує сертифікат, в якому відображені результати виконання програми практики. Той, хто за результатами практики набере 90+ балів, буде зарахований до кадрового резерву ПриватБанку. Це означає, що після успішного проходження практики кожний студент має можливість отримати роботу в ПриватБанку.

На проведеній зустрічі студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ дізналися багато нової цікавої і, головне, професійної інформації і щиро подякували гості за змістовну розповідь.