Нові можливості

21 квітня 2017

За сприяння керівництва університету та відділу працевлаштування для налагодження зв’язків із промисловістю та ефективного працевлаштування студентів все більше залучаються підприємства та організації, які потребують фахівців із харчових технологій. Причому на часі попит на технологів спостерігається не лише на переробних підприємствах, але й у великих торговельних мережах, де все частіше відкриваються м’ясні, кондитерські цехи, кулінарія, міні-пекарні тощо.

Однією з найбільших торговельних мереж в Україні, що стрімко нарощує свої потужності, є французька мережа «АШАН», яка у своєму складі має ряд структурних підрозділів, серед яких консалтингові, фінансові та будівельні компанії. В Україні функціонує понад 10 гіпермаркетів, кожний із яких потребує фахівців спеціальності «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса» у м’ясопереробні цехи.

21 квітня 2017 року для ознайомлення з виробничими умовами торговельної мережі «АШАН» та можливостями впровадження у навчальний процес лабораторних занять на виробництві викладачі кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Москалюк, Олег Галенко, Ольга Чернюшок за участі директора інституту Оксани Кочубей-Литвиненко провели пробне заняття у м’ясних цехах гіпермаркетів «АШАН-Либідська» та «АШАН-Чернігівська» з дисципліни «Технологія м’яса» для студентів 3 курсу професійного спрямування «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса».

Під час заняття менеджери м’ясних відділів Наталія Макєєва («АШАН-Либідська») та Тамара Левченко («АШАН-Чернігівська») наочно познайомили студентів із основними технологічними особливостями розділення туш і напівтуш, обвалюванням та жилуванням м’яса у торговельних мережах, особливостями зберігання та реалізації підготовленого м’яса. Студенти мали нагоду детально познайомитися з роботою термокамер, які використовуються в торгівельних мережах для коптіння м’ясних продуктів.

Приємною родзинкою проведеного заняття стала дегустація копчених продуктів, виготовлених у цеху торговельної мережі «АШАН».

Після вивчення виробництва менеджери відповіли на усі запитання зацікавлених студентів та познайомили з можливостями проходження технологічної практики.