Нове покоління лідерів

11 березня 2015

10 березня спеціалісти компанії «МЕТРО Кеш Енд Кері Україна» зустрілися зі студентами університету, щоб презентувати програму стажування «Стань керівником за три роки».

Мета проекту – надання стажерам можливості на практиці вивчити роботу різних відділів торговельних центрів багатонаціонального бізнесу та розвинути стажерів до управлінського рівня за три роки. Після успішного завершення програми, її учасники мають можливість зайняти посаду керуючого торговельним залом у одному з торговельних центрів «МЕТРО Кеш Енд Кері Україна».

Це вже не перший візит представників компанії до нашого університету, й наші студенти вже мають успішний досвід стажування у компанії. Всього рік знадобився кільком нашим студентам, щоб від звичайного стажера стати керівниками структурних підрозділів. Сподіваємося, що учасники нинішньої зустрічі скористаються шансом і зроблять таку ж блискавичну кар’єру у одній з найбільших і найвідоміших світових торговельних груп.

Фотоальбом...