Нове партнерство

16 квітня 2018

​16 квітня 2018 року відбулася зустріч керівництва Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ з директором Міжнародного коледжу індустріалізації та захисту населення від лих і аварій (Республіка Болгарія,  м. Варна) Петром Сиротіним.

Основною метою зустрічі було питання розвитку міжнародного співробітництва, що передбачає обмін досвідом з організації навчальної та наукової роботи, сприяння у підготовці та підвищенні кваліфікації кадрів, академічний обмін студентами, викладачами.

Директор коледжу Юрій Барилюк детально обговорив основні питання співпраці з представником болгарської сторони. У результаті зустрічі був підписаний договір про співробітництво між навчальними закладами.

Даний договір сприяє реалізації права на академічну мобільність, підвищення якості теоретичної і практичної підготовки студентів коледжу, надає можливість отримання сертифіката міжнародного зразка після проходження стажування на об’єктах готельно-ресторанної інфраструктури Республіки Болгарія.