Новації 2018-го

14 серпня 2017

​З 2018 року державну підсумкову атестацію у формі ЗНО складатимуть випускники професійно-технічних училищ і коледжів. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам зовнішнього оцінювання, повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Зокрема, він зазначив, що дотепер ЗНО не застосовувалося у формі державної підсумкової атестації для випускників професійно-технічних закладів і коледжів, а тепер воно надасть можливість порівняти рівень підготовки випускників шкіл, професійно-технічних закладів і коледжів.

Також директор УЦОЯО повідомив про плани сформувати єдині вимоги для оцінювання випускників професійно-технічних училищ і коледжів.

Окрім цього, з 2018 року буде впроваджено ЗНО з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів: В1 і В2, що міститимуть нове завдання з аудіювання. А тести з української мови і літератури, математики й історії України будуть адаптовані для осіб із вадами зору.