Ностальгія за Альма матер

4 червня 2018

Щороку, за доброю традицією, у першу суботу червня Полтавський коледж харчових технологій НУХТ гостинно відчиняє двері для свої колишніх студентів. День зустрічі випускників - чудова можливість побачити своїх одногрупників, поспілкуватися з колишніми викладачами, кураторами, згадати студентські роки.

2 червня 2018 року ностальгія за коледжем привела до Альма-матер колишніх студентів з усіх куточків земної кулі. Сказати слова подяки, поділитися своїми успіхами приїхало близько 100 випускників.

Свято почалося з урочистого зібрання в актовій залі. Викладачі та випускники згадували незабутні роки, що провели разом.

Викладач, куратор випускників Надія Примаченко подякувала усім присутнім за те, що не забувають навчальний заклад, допомагають йому та приводять на навчання своїх дітей і онуків. Зі словами вдячності своїм наставникам виступили й випускники. Вони ділилися спогадами про студентські роки, розповідали про свої досягнення, читали авторські вірші, а також подарували Музею коледжу альбоми з фотографіями.

Учасники художньої самодіяльності подарували випускникам чудову концертну програму. Усі виступи студентів супроводжувалися гучними оплесками глядачів.

Після закінчення святкової програми випускники відвідали Музей коледжу та продовжили спілкування у затишних аудиторіях навчального закладу.

    СТРІЧКА НОВИН