Невпинний рух вперед

2 листопада 2017

​Щодня скарбничка досягнень студентів кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ невпинно поповнюється: новими знаннями, особистими перемогами у навчанні, спорті та науковому житті, за кожним із яких, клопітка праця студентів і викладачів, і як приємно, коли вона відображається у позитивних оцінках, на п’єдесталі переможців чи у збірнику матеріалів конференцій.

Так, сьогодні, молоді науковці студентського наукового гуртка «Biotech», аспіранти та викладачі кафедри можуть похизуватися своїми досягненнями, які висвітлені у матеріалах VІ науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології», що відбулася на базі Національного фармацевтичного університету (м. Харків). Впродовж роботи конференції були розглянуті теоретичні та практичні аспекти розроблення, виробництва, контролю якості, стандартизації та реалізації лікарських засобів на сучасному етапі. Нові тенденції фармацевтичної, харчової, екологічної біотехнології, сучасні досягнення біотехнології для народного господарства. Варто відзначити, що у рамках роботи конференції студенти та аспіранти кафедри, які виконують наукову роботу у нашому університеті та інших наукових установах, разом із викладачами представили 19 робіт, тематика яких охопила 4 напрямки роботи конференції, пов’язані з біотехнологією (http://www.btmb.com.ua/pro-fakultet/uchast-u-konferentsiyah/konferentsiji-za-2017-rik).

Студенти зізнаються, як їм приємно відкрити збірник, в якому зібрані матеріали сучасних досліджень, і побачити у ньому своє ім’я. Вони відразу відчувають гордість і розуміють, що на них чекає перспективне майбутнє в фармацевтичній чи біотехнологічній галузі, як освіченого та висококваліфікованого бакалавра чи магістра біотехнолога.

Юні науковці не зупиняються на досягнутому, постійно рухаються вперед і, запрошують до свого дружного колективу всіх бажаючих.