Неоціненний досвід

5 липня 2018

​У травні цього року студенти нашого університету – Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Іван Глущенко та Володимир Десюк,  Навчально-наукового інституту харчових технологій Христина Наливайко і факультету автоматизації і комп’ютерних систем Олексій Дібров та Євген Бондаренко стали переможцями хакатона агроінновацій Student Agritech Challenge, організованого для студентів агро- і технічних спеціальностей агрохолдингом МХП спільно з Radar Tech і AgroHub. За умовами конкурсу головний приз для команди-переможця – поїздка до одного з інноваційних технологічних парків Ізраїлю.

Щойно завершився навчальний рік, як наші переможці отримали свій приз – 1 липня команда «Unity» вирушила на інтенсивний освітній курс до Ізраїлю. Їм підготували чотирьохденну програму, насичену активною й натхненною роботою: зустрічі з представниками місцевого технологічного ринку, лекції та практичні воркшопи.

Global Israeli Initiative спільно з Embassy of Ukraine in the State of Israel, а також Асоціація «Ізраїль і країни СНД» гостинно прийняли візитерів. Першого ж дня наші студенти побували у The Center for Israeli Innovation, де познайомилися з передовими ізраїльськими технологіями, зустрілися та поспілкувалися з місцевими підприємцями.  А вже за кілька годин застосовували теорію на практиці у Campus Tel Aviv - A Google Space на воркшопі ізраїльського інвестора, який ділився таємницями продажу свого продукту. Наступного дня група відвідала загадковий, але не менш інноваційний Єрусалим.

Ізраїль – одна з найбільш технологічно розвинених країн світу. Тож побувати в самому серці її індустрії інновацій – неоціненний досвід. Сподіваємося, ця поїздка стане поштовхом для наших студентів й далі розвивати власні ідеї.

    СТРІЧКА НОВИН