Нема нічого цікавішого

5 грудня 2017

Студенти-екологи 2 і 3 курсу завітали до Геологічного музею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де їх зустрів  особисто директор музею, професор Антон Нестеровський.

У музеї експонуються близько 10 тис. і знаходяться у фондах понад 50 тис. зразків мінералів, гірських порід, скам`янілих залишків фауни і флори, серед яких чимало унікальних. Експозиції музею демонструють положення Землі в космічному просторі, особливості її будови та розвитку, еволюцію органічного світу, мінерали й гірські породи, коштовне і декоративне каміння, корисні копалини України. Центральне місце в палеонтологічному відділі займає скелет мамонта, знайдений на території Києва.

Досвід самого професора Нестеровського вражає. Він є видатним науковцем-геологом, був учасником численних експедицій, навколосвітніх подорожей, досліджень Антарктиди. Є знаним «мисливцем» на метеорити. Такий досвід дає можливість професору наводити безліч прикладів із власних досліджень, спостережень й аналізів.

Студенти відкрили для себе багато нового. Матеріал було подано цікаво і доступно для сприйняття студентів негеологів, представлені схеми були інтуїтивно зрозумілі, колекції – чудово систематизовані, приклади наведені дотепно і переконливо.

Другокурсники отримали знання, що допоможуть краще засвоїти найскладніші теми з курсу «Геології» щодо будови, властивостей і генезису мінералів. Студенти 3-го курсу – щодо розвитку геосистем від зародження Землі до появи життя на планеті, від появи життя – до теперішнього часу.