Нема меж самовдосконаленню!

9 липня 2018

​Наш університет другий рік поспіль приймає у себе американських гостей для викладання у літньому англомовному кампусі, організованому за ініціативи колективу Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Цього року до нас завітали сім «послів English native language»: Dean, Jane, Claire, Andy Johnson, Annie Dunn, Maya McLane, Meilynne McKenzie.

7 липня на першому занятті учасників кампусу розподілили по групах за рівнем знань, за допомогою тестування Oxford University Press. А вже сьогодні розпочалося навчання слухачів, кожний із яких – у передчутті неймовірних емоцій та вражень. Минулорічний кампус засвідчив, що заняття від американців – справжній екшн із піснями, танцями, прогулянками містом, креативом і творчістю.

Наші студенти та викладачі не шкодують часу для самовдосконалення, особливо, якщо це чудова можливість підвищити рівень своєї англійської. У літньому кампусі НУХТ навчаються студенти й викладачі усіх інститутів та факультетів нашого університету.

Організатори ж сподіваються, що навчання в англомовній школі стане для кожного місцем не лише лінгвістичного розвитку, а й яскравих емоцій і спогадів. 

    СТРІЧКА НОВИН