Науковий прорив

2 березня 2017

1 березня відбувся захист дисертаційної роботи асистента кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Тетяни Волощенко (науковий керівник – завідувач кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Тамара Носенко).

Здобувачка закінчила аспірантуру у 2016 році. Її дисертаційна робота присвячена розробленню технології перероблення насіння ріпаку сучасної селекції. Дисертантом розроблена технологія пресового вилучення олії підвищеної біологічної цінності та борошна ріпакового, запропоноване їх використання у харчових і косметичних продуктах.

Члени Спеціалізованої ради одноголосно проголосували за присудження дисертанту наукового ступеня кандидата технічних наук із спеціальності 05.18.06 - технологія жирів, ефірних масел і парфумерно-косметичних продуктів.