Науковий потенціал

7 квітня 2017

6 квітня у рамках 83-ї Міжнародної наукової конференції молодих вчених, аспірантів і студентів викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування під керівництвом завідувача кафедри Єлизавети Смірнової організували роботу підсекцій професійної англійської, німецької та французької мов.

В атмосфері зацікавленості до майбутньої професії студенти та аспіранти різних технологічних спеціальностей та сфери обслуговування харчової промисловості в яскравій, оригінальній формі презентували свої дослідження. Молодь демонструвала знання та практичні навички в презентації фахових питань іноземними мовами.

Проблеми, що висвітлювались в доповідях, не залишили байдужими й аудиторію: студенти та викладачі активно обговорювали з доповідачами представлену інформацію. Враховуючи актуальність і новизну інформації, та належний рівень володіння іноземною мовою, були визначені переможці:

Підсекція англійської мови

І місце – Михайло Губа  ( ГРТБ 3-9а, науковий керівник – викладач Неля Михайлова)

ІІ  місце – Сніжана Вауліна ( ГРТБ 4-10, науковий керівник – старший викладач Олена Кохан)

ІІІ місце –   Єлизавета Петрова,  Олександр Горбенко (ГРТБ 1-3, науковий керівник – кандидат філологічних наук Галина Лук`янець), Юлія Овдій ( ГРТБ 1-4, науковий керівник – викладач Олеся Старкова)

Підсекція німецької мови

І місце – Інна Гетьман  (ННІХТ 1-4м, науковий керівник – старший викладач Ольга Ковальчук)

ІІ місце –  Валерія Мостова (БТЕК 1-4, науковий керівник – викладач Ганна Бойко)

ІІІ місце – Вікторія Ухаль (ННІХТ 1-1, науковий керівник – викладач Ганна Бойко)

Підсекція французької мови

І місце –  Олена Чухіна (ГРТБ Ту 4-10, науковий керівник – старший викладач Олена Якименко)

ІІ місце –  Юлія Шліхта (ГРТБ Ту 4-10, науковий керівник – старший викладач Олена Якименко)

ІІІ місце –  Катерина Вакуленко  ( ГРТБ Ту 4-10, науковий керівник – старший викладач Олена Якименко)

Під час роботи секції англійської мови за наукову цінність та актуальність досліджуваної теми була відзначена робота аспіранта кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу Олексія Собіна  (науковий керівник – кандидат філологічних наук Єлизавета Смірнова).

Молоді науковці продемонстрували новизну тематики, а також практичну та теоретичну цінність своїх досліджень. У рамках засідання підсекції англійської мови відбувся перегляд фільму “Top 10 Destinations”, який зацікавив студентів і викликав жваву дискусію.

Досвід проведення щорічних студентських конференцій іноземною мовою сприяє підвищенню наукового потенціалу молодих науковців і розвитку харчової науки в університеті.