Науковий поступ

7 грудня 2017

​6 грудня 2017 р. відбувся захист дисертаційної роботи асистента кафедри технології молока і молочних продуктів Оксани Подковко (наукові керівники – професор Тамара Рашевська та професор Галина Поліщук).

Здобувач наукового ступеня закінчила аспірантуру у 2016 році. Її дисертаційна робота присвячена удосконаленню технології масляної пасти з технологічно-функціональними інгредієнтами. Дисертантом розроблені комплекси емульгаторів і натуральних компонентів та запропоноване їх використання у маслоробній галузі молочної промисловості.

Підтримати дисертанта прийшли викладачі та аспіранти кафедри технології молока і молочних продуктів, студенти старших курсів, друзі.

Члени спеціалізованої ради одноголосно проголосували за присудження дисертанту наукового ступеня кандидата технічних наук із спеціальності 05.18.04 - технологія м’ясних, молочних продуктів і продуктів з гідробіонтів.

Вітаємо дисертанта з успішним захистом і бажаємо подальших успіхів не тільки в науковому процвітанні, а й в особистому житті!