Науковий Олімп

13 травня 2017

Студенти спеціальностей"Менеджмент" та "Економіка підприємства" Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ продовжують поповнювати арсенал своїх наукових здобутків, підтверджуючи високий рівень набутих знань.

Нещодавно на базі Харківського національного університету міського господарства ім.О.М. Бекетова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Логістика" серед студентів вищих навчальних закладів, участь у якій взяла команда інституту ЕіУ.

Свої знання та вміння компетентному журі демонстрували студенти спеціальності "Менеджмент" Анастасія Сазонова, Вікторія Підмогильна, Вікторія Ковальська, Катерина Комова, Аліна Коняга та студент спеціальності "Економіка підприємства" Олег Герман.

За підсумками наша команда посіла 2 місце в олімпіаді. Щиро вітаємо студентів із перемогою і бажаємо їм все нових і вагомих здобутків на науковій ниві!