Науковці радяться

12 квітня 2017

На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства відбувся науковий семінар  «Дослідження впливу способів перероблення винограду на фенольний комплекс столових вин», присвячений результатам дисертаційних досліджень аспіранта кафедри Олени Циганкової на тему «Удосконалення технології червоних столових вин підвищеної біологічної цінності» (науковий керівник – доцент Марина Білько).

Мета роботи – удосконалення технології червоних столових вин завдяки наявності у складі виноматеріалів фенольного комплексу - концентрації фенольних речовин та їх форм (антоціанів, катехінів, проціанідинів, полімерних форм), що сприятиме стійкості вин і покращенню їх сенсорних властивостей.

Доповідь викликала значну зацікавленість серед присутніх, яка вилилась у жваве обговорення та низку запитань до доповідача. В обговоренні взяли участь професор кафедри Віктор Маринченко, доценти Маргарита Карпутіна та Юрій Булій, завідувач кафедри Анатолій Куц та інші.

Усі присутні ухвалили доповідь і порадили довести наукову роботу до логічного завершення, а дослідження аспіранта вважати плідними і оцінити позитивно.