Науково-практичні основи

12 квітня 2017

На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства відбулася відкрита лекція доцента Світлани Олійник з дисципліни «Науково-практичні основи бродильних виробництв» для студентів 3 курсу, що навчаються за професійним спрямуванням «Технології продуктів бродіння і виноробства». Тема лекції – «Основна сировина бродильних виробництв». На лекції були присутні завідувач кафедри Анатолій Куц та колеги-викладачі, представник навчально-методичного управління Алла Оскілко.

Лектор розповіла про роль якісних показників сировини при виробництві харчової сировини. Студентам були роз’яснені вимоги до аналітичних показників окремих видів сировини бродильних виробництв, значення технологічних стадій у технології галузі, можливості отримання готової продукції заданих параметрів за використання підібраної сировини; вплив планування технологічних параметрів на показники якості готової продукції. У лекції були висвітлені інноваційні напрями у технології бродильних виробництв.

Лекція була прочитана на високому методичному рівні з використанням мультимедійної техніки, матеріал систематизований, поданий у вигляді блок-схем і таблиць, що значно полегшувало сприйняття.