Наукове звітування

17 жовтня 2016

На кафедрі технології харчування та ресторанного бізнесу відбувся науковий семінар зі звітування аспірантів другого року навчання за виконану роботу згідно з дисертаційними темами. Під час засідання були заслухані двоє доповідачів-аспірантів кафедри – Олена Дудкіна та Ольга Пушка (науковий керівник обох – доцент кафедри, канд. техн. наук Андрій Гавриш).

Олена Дудкіна, доповідаючи за темою «Технологія гарячих солодких страв спеціального призначення», розповіла про сучасний стан виробництва продукції даного типу в Україні та запропонувала нову удосконалену технологію фонданів спеціального призначення. Ольга Пушка детально висвітлила тему «Технологія перших страв з використанням кулінарного напівфабрикату функціонального призначення». Обидві доповіді були виконані з мультимедійним супроводом.

Під час обговорення були висловлені багато думок та задані питання доповідачам від присутніх провідних наукових співробітників кафедри. Наприкінці семінару аспіранти були успішно атестовані, з чим їх урочисто привітали декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Доценко, а також завідувач випускової кафедри Оксана Арпуль. Аспіранти разом із керівником висловили свою подяку за отримані поради для подальшої наукової роботи.

Отож, бажаємо Олені та Ользі на чолі зі своїм науковим керівником наполегливо працювати протягом останнього навчального року аспірантури над завершенням та оформленням своїх дисертаційних робіт.