Наукова традиція молоді

5 квітня 2017

5-6 квітня в університеті працює 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті», традиційними учасниками якої стали молоді науковці з усіх куточків України, близького і далекого зарубіжжя.

Пленарне засідання відкрив проректор нашого університету з наукової роботи, професор Олександр Шевченко, який тепло привітав молодих науковців від ректора, професора Анатолія Українця, колективу нашого вишу та себе особисто. Проректор коротко розповів про численні наукові здобутки нашого університету й побажав учасникам зібрання плідної й цікавої роботи.

Із презентацією нашого навчального закладу виступив проректор з міжнародних зв’язків та інтеграції Ярослав Засядько.

Голова Ради молодих вчених нашого університету, доцент Олексій Губеня навів статистику цьогорічної конференції. Зокрема, він повідомив, що заявлено до участі понад 600 доповідей, опубліковані 1190 тез доповідей, англійською мовою 103 тези, в т.ч. тези з інших вишів України – 148 і тези із зарубіжних ВНЗ – 143. Крім того, науковець розповів про програму й регламент роботи зібрання.

Також у рамках пленарного засідання свої навчальні заклади презентували Пауліна Туркан із Університету Штефан чел Маре міста Сучава (Румунія), Каріна Кучерян із Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та Ірина Мельник із Одеської національної академії харчових технологій.

Зауважимо, що робоча мова пленарного засідання – англійська.

Впродовж десятиліть, що працює це наукове зібрання, склалася добра традиція розглядати надзвичайно широке коло питань. Цього року вперше працюють англомовні секції – «Харчові технології», «Хімія та хімічні технології», «Процеси, обладнання і системи контролю харчових виробництв», «Економіка і управління» та «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес».

Загалом же молоді науковці презентують результати своїх досліджень у 51 секції, зокрема: «Технологія функціональних інгредієнтів та нових харчових продуктів», «Експертизи харчових продуктів», «Товарознавство», «Технологія хлібопекарської, кондитерської, макаронної та харчоконцентратної промисловості», «Технологія переробки зерна», «Технології цукру, полісахаридів і підготовки води», «Технологія продуктів бродіння і виноробства», «Технологія консервування», «Технологія м’яса, молока,  жирів та парфумерно-косметичних виробів», «Біохімія та екологія харчових виробництв», «Біотехнологія і мікробіологія», «Обладнання харчових, біотехнологічних та фармацевтичних виробництв», «Машини та технології пакування», «Процеси та апарати харчових виробництв», «Фізико-математичні і хімічні основи технологічних процесів», «Енерго- і ресурсоощадні технології», «Енергетичне обладнання, системи тепло- електропостачання промислових підприємств», «Машинобудування та інженерна графіка», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Безпека життєдіяльності», «Економіка та управління», «Обліково-фінансова діяльність», «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес», «Українознавство», «Філософія, соціологія і психологія», «Іноземні мови».

Завершиться робота конференції підсумковим пленарним засіданням і врученням почесних грамот кращим доповідачам конференції-гостям нашого університету.

Фотоальбом...