Наукова конкурентоспроможність

5 квітня 2017

Плідно розпочалася наукова весна 2017 для всіх студентів і викладачів Навчально-наукового інституту економіки і управління, не виключенням стали і студенти кафедри економіки і права.

Взявши участь у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом "Економіка та управління підприємствами" у 2016-2017 н.р., серед 178 робіт (що були надіслані на розгляд комісії) наші юні науковці Анастасія Іванченко та Олена Гудима були відзначені галузевою конкурсною комісією серед авторів кращих робіт і отримали запрошення для участі у підсумковому ІІ етапі.

31 березня 2017 року наші студентки продемонстрували свою конкурентоспроможність із поміж 42 конкурсантів із різних куточків нашої країни. Оцінювання проводилося одночасно комісією із делегатів-науковців із понад 40 міст України, тому за справедливість та об’єктивність перейматися не варто.

Наші молоді науковці вибороли ІІ та ІІІ місця. Почесними грамотами організатори нагородили наставників наших студентів – наукових керівників – к.е.н., доц. Юлію Левченко та к.е.н., доц. Наталію Слободян.

Вітаємо переможниць і їх наукових керівників!